Hledáme vyučujícího matematiky

na 10 hodin týdně (4. – 9. ročník ZŠ)

vzdělání: VŠ vzdělání bez ped. kvalifikace     kvalifikace: učitel/ka 2. stupně ZŠ     aprobace: fyzika, matematika     úvazek: částečný úvazek     okres: Praha

popis pozice:

Hledáme průvodce do naší alternativní komunitní školy. Tvým úkolem bude připravit mladé lidi ve věku 10 – 15 let na pololetní přezkoušení z matematiky (děti se vzdělávají v režimu domácího vzdělávání). Skupinky, které budeš vyučovat čítají 1 – 5 dětí.

Výuka probíhá na individuální bázi- děláme to, co aktuálně dítě potřebuje umět. Vyučovací metoda může být poměrně tradiční, ale důležitý je pro nás Tvůj osobní vztah s dětmi a váš společný výsledek (posun v tom, co dítě umí).

Nabízíme hodinový honorář 200,- / hod. na DPP. Pokud vše půjde dobře, rádi Tě od února 2018 zaměstnáme na DPČ.

V případě, že Tě nabídka zaujala, pošli svůj životopis na: sarka@svobodnaskolapraha.cz