Pro zájemce o studium na naší škole

Děkujeme Vám za zájem o naši školu. Níže Vám nastíníme, v jakém duchu a pořadí obvykle probíhá seznamování s naší školou.

  1. Mnoho důležitých informací jsme pro Vás sepsali do sekce časté dotazy, proto neváhejte a nahlédněte.
  2. Pro zájemce o studium na naší škole pravidelně pořádáme dny otevřených dveří s frekvencí cca 1x za měsíc. Více informací o těchto dnech najdete zde a na našem Facebookovém profilu. Na den otevřených dveří se, prosím, přihlaste prostřednictvím elektronického formuláře.
  3. Nemůžete se zúčastnit dnu otevřených dveří a nenašli jste to, co hledáte? Napište nám na info@svobodnaskolapraha.cz, rádi Vám na Váš dotaz odpovíme.
  4. Už všechno víte a přejete si zažít naši školu na živo s dítětem? Napište nám na info@svobodnaskolapraha.cz, domluvíme se na vhodném termínu. Po této návštěvě se budeme těšit na Vaši zpětnou vazbu.
  5. Ve škole se Vám líbilo, probrali jste to s dítětem, škola vás všechny stále zajímá a napsali jste nám zpětnou vazbu? Tak se nyní můžeme domluvit, kdy u nás Vaše dítě přivítáme na 3 dnech na zkoušku. Pro rezervaci termínu pište na info@svobodnaskolapraha.cz.
  6. Dítě u nás pobylo 3 dny, ve škole se mu líbí a rádo by k nám docházelo? Dejte nám vědět. V případě mladších dětí Vaše dítě rovnou zařadíme mezi zájemce o studium. V případě staršího dítěte (10+) vás pozveme na celoškolní setkání, kde se na názor na nového spolužáka zeptáme našich dětí.
  7. Došli jste až na konec? Těšíme se na vaše děti :-)!