Pro zájemce o studium

Děkujeme Vám za zájem o naši školu. Na školní rok 2017/2018 je již kapacita plně obsazena. V současné době přijímáme zájemce do 1. – 3. a 6. ročníku na školní rok 2018/2019. Pokud máte zájem o docházku do jiného ročníku, budeme vás evidovat jako náhradníky.

  1. Mnoho důležitých informací jsme pro Vás sepsali do sekce časté dotazy.
  2. Pro zájemce o studium na naší škole pravidelně pořádáme informační schůzku pro nové zájemce s frekvencí cca 1x za měsíc. Stačí se jen zapsat na nejbližší termín.
  3. Termín informační schůzky vám nevyhovuje a nenašli jste to, co hledáte? Napište nám, rádi Vám na Váš dotaz odpovíme.
  4. Informační schůzka vás zaujala a máte zájem o docházku? Napište nám a sjednejte si schůzku, kde probereme vaše vzdělávací potřeby a naše možnosti.
  5. Máte za sebou informační schůzku i individuální schůzku a chcete si nás vyzkoušet? Rezervujte si 3 dny na zkoušku.
  6. Dítě u nás pobylo 3 dny a chcete se zapsat. Napište si o smlouvu. V případě mladších dětí vaše dítě rovnou zařadíme mezi zájemce o studium. V případě staršího dítěte (10+) vás pozveme na celoškolní setkání, kde se na názor na nového spolužáka zeptáme našich dětí.
  7. Těšíme se na vaše děti 🙂!